Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
FICKUR, 6 st, 1800-tal, delvis vitemaljerade urtavlor, bl a Nelson, Beifield, London, CHATELAINE, i 18 k, diameter 27-67 mm
Omfattande skador och sltiage, saknar delar
312924
2015-05-26