Fickur 6 st

Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st
Fickur 6 st

Klubbat för:

4 400 SEK

2 000 SEK

FICKUR, 6 st, 1800-tal, delvis vitemaljerade urtavlor, bl a Nelson, Beifield, London, CHATELAINE, i 18 k, diameter 27-67 mm

Omfattande skador och sltiage, saknar delar

312924

2015-05-26