Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av 4 stilar, bord med 2 iläggskivor, bordets höjd 75, diameter 105, skivornas längd ca 33 cm vardera
Smärre slitage
312925
2015-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här