Matsalsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av 4 stilar, bord med 2 iläggskivor, bordets höjd 75, diameter 105, skivornas längd ca 33 cm vardera

Smärre slitage

312925

2015-05-26