Karl Höglund litografier

Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): (2), Cykeltur i röd klänning, Dam i rött, signerade Karl Höglund, EA., färglitografier, bladmått ca 60x42 cm, oramade

Oramade

312936

2015-05-29