Klubbat för:
700 SEK
1 200 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): (2), Cykeltur i röd klänning, Dam i rött, signerade Karl Höglund, EA., färglitografier, bladmått ca 60x42 cm, oramade
Oramade
312936
2015-05-29