Klubbat för:
1 600 SEK
1 200 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): (2), Samtal, Musik i paviljongen, signerade Karl Höglund, EA., färglitografier, bladmått ca 55x41,5 resp 43x57,5 cm, oramade
oramade
312944
2015-05-31