Lampa Nastro Murano

Lampa Nastro Murano
Lampa Nastro Murano
Lampa Nastro Murano
Lampa Nastro Murano
Lampa Nastro Murano
Lampa Nastro Murano

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAK-/VÄGGARMATUR, "Nastro", Andromeda International Murano, 12 justerbara ljuspunkter, stomme i gulmetall, spiralvridet handblåst gyllenfärgat glas, höjd ca 100 cm
PROVENIENS: Café Milano, Kungsträdgården, Stockholm

Skador, slitage

312951

2015-05-26