Stolar 1700-tal barock
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 8 st, varav ett är 1 par, 1700-tal, barocka, träskuren dekor, 7 st skinnklädda, sitthöjd ca 46 - 52 cm
Ej skinnklädda stolen i mycket dåligt skick, en ryggstolpe bruten, slitage och skador
312960
2015-05-28