Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER, 1920-50-tal, bl a kamin, spis, barnvagn i plåt, varierande stilar, trä och plas, TILLBEHÖR, brasställ, dockor, väggur, mattor, servisdelar, i 3 lådor
Skador
312972
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här