Dockskåpsmöbler 1900-talets första hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER, 1920-50-tal, bl a kamin, spis, barnvagn i plåt, varierande stilar, trä och plas, TILLBEHÖR, brasställ, dockor, väggur, mattor, servisdelar, i 3 lådor

Skador

312972

2015-05-29