Bardisan

Bardisan
Bardisan
Bardisan
Bardisan
Bardisan
Bardisan

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARDISAN, svensk, 1700-tal, smedstämplad, längd 151 cm
Proveniens: Salnecke slott, Uppland

Senare skoning

312981

2015-05-28