Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, Kina, 1800-tal, skuret och bemålat trä, höjd 66 cm
Proveniens: Salnecke Slott, Uppland
Sekundär bemålning, färgbortfall, sprickor
312988
2015-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här