Karl Höglund litografi
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KARL HÖGLUND (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, numrerad 259/290, färglitografi, bladmått ca 79x59,5 cm, oramad
Kuntoraportti
oramad
312993
Päivämäärä:
2015-06-09