Karl Höglund litografi

Karl Höglund litografi
Karl Höglund litografi

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KARL HÖGLUND (född 1940): Maskerad, signerad Karl Höglund, numrerad 259/290, färglitografi, bladmått ca 79x59,5 cm, oramad

Kuntoraportti

oramad

312993

Päivämäärä:

2015-06-09