Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARL HÖGLUND (född 1940): (3), Dam i rött, Musik i paviljong, Samtal, signerade Karl Höglund, EA., färglitografier, bladmått ca 60x43, 51x41,5, 43x57,5 cm, oramade
oramade
312996
2015-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här