Lasse Persson

Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson
Lasse Persson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): "Hopprepsfigur" resp "Musa 1968", signerad och daterad Lasse Persson 71 resp 68, olja på pannå, 23,5x20,5 resp 15x15 cm

313000

2015-05-31