Ampel

Ampel
Ampel
Ampel
Ampel

Klubbat för:

700 SEK

3 500 SEK

AMPEL, för sex ljus, empirestil, delvis grönmålad plåt, förgylld, diameter 47 cm

Slitage

313003

2015-05-27