Karl Höglund litografier

Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier
Karl Höglund litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL HÖGLUND (född 1940): (2), Maskerad, Samtal, signerade Karl Höglund, varav ena EA. och det andra numrerad 261/290, färglitografier, bladmått ca 79x59,5 resp 55x42 cm, oramade

oramade

313013

2015-06-05