Astrid Widenberg Liljefors oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASTRID WIDENBERG-LILJEFORS (samtida), Skärgårdslandskap, olja på pannå, signerad och daterad A.W. Liljefors -90, 51x122 cm
Utställd: Kulturhuset, Umeå 1990

313022

2015-05-27