Kellermann Volkswagen
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KELLERMANN CABRIO VOLKSWAGEN, 1930-40-tal, litograferad plåt i grönt och svart, hjul i plåt, vändbar inredning från sedan till cabriolet , förare vi massa, urverksdriven, längd ca. 16 cm,
Vändfunktion defekt, smärre plåt och lackskador, del av bakre kofångare saknas
313033
2015-05-27