Kellermann Volkswagen

Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen
Kellermann Volkswagen

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KELLERMANN CABRIO VOLKSWAGEN, 1930-40-tal, litograferad plåt i grönt och svart, hjul i plåt, vändbar inredning från sedan till cabriolet , förare vi massa, urverksdriven, längd ca. 16 cm,

Vändfunktion defekt, smärre plåt och lackskador, del av bakre kofångare saknas

313033

2015-05-27