Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Klubbat för:
56 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TIPP & CO SIDOVAGNSMOTORCYKEL, med förare och passagerare, 1930-tal, litograferad plåt i ett flertalfärger, märkt "T-694" på framskärmen, urverksdriven, längd ca 30 cm
Saknar framlykta samt hållare för batteri (undertill) (bottenplatta under cykeln) samt enstaka "fästläppar", smärre lackskador
313064
2015-05-27