Tipp Co sidovagnsmotorcykel

Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel
Tipp Co sidovagnsmotorcykel

Klubbat för:

56 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TIPP & CO SIDOVAGNSMOTORCYKEL, med förare och passagerare, 1930-tal, litograferad plåt i ett flertalfärger, märkt "T-694" på framskärmen, urverksdriven, längd ca 30 cm

Saknar framlykta samt hållare för batteri (undertill) (bottenplatta under cykeln) samt enstaka "fästläppar", smärre lackskador

313064

2015-05-27