Terrin Rörstrand

Terrin Rörstrand
Terrin Rörstrand
Terrin Rörstrand
Terrin Rörstrand
Terrin Rörstrand
Terrin Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

TERRIN med lock och fat, jugend, porslin, Rörstrand, dekor i underglasyrblått med förgyllning, höjd 19, längd 38 cm

Förgyllning med slitage

313078

2015-05-27