Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TERRIN med lock och fat, jugend, porslin, Rörstrand, dekor i underglasyrblått med förgyllning, höjd 19, längd 38 cm
Förgyllning med slitage
313078
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här