Barskåp
2015-05-27
313084
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, Japan, 1900-tal, lackarbete med dekor av figurscener, med inredning och uppfällbar topp, 2 dörrar med mässingsbeslag, höjd ca 107, 104x46 cm
Lås saknas, färgbortfall, repor, märken