Barskåp

Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp
Barskåp

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, Japan, 1900-tal, lackarbete med dekor av figurscener, med inredning och uppfällbar topp, 2 dörrar med mässingsbeslag, höjd ca 107, 104x46 cm

Lås saknas, färgbortfall, repor, märken

313084

2015-05-27