Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR JOHANSSON (född 1917): Figurkomposition, signerad G. Johnsson, otydligt daterad, olja på duk, ca 38x86 cm
Krackeleringar
313107
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här