Gunnar Johansson oljemålning

Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning
Gunnar Johansson oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUNNAR JOHANSSON (född 1917): Figurkomposition, signerad G. Johnsson, otydligt daterad, olja på duk, ca 38x86 cm

Krackeleringar

313107

2015-05-27