Silverkopp England 1800-tal

Silverkopp England 1800-tal
Silverkopp England 1800-tal
Silverkopp England 1800-tal
Silverkopp England 1800-tal
Silverkopp England 1800-tal
Silverkopp England 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPP, med hänkel, silver, London 1860, nyrokoko, delvis reliefdekor av blommor, invändigt förgylld, märkt RG, höjd ca 12 cm, vikt ca 196 g

313120

2015-05-27