Argenta, urna med lock
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
WILHELM KÅGE, urna med lock, keramik, "Argenta", Gustavsberg, grön glasyr med dekor i silver föreställande sjöljungfru, numrerad 1140, höjd ca 29 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.
Smärre bruksslitage
313134
2015-06-15