Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, signerad och daterad P. Petersen -47 (?), olja på duk, 64 x 80 cm

313148

2015-06-04