Koppar med fat empire
2015-05-27
313152
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KOPPAR, med fat, 5 st., porslin, delvis empire, förgylld dekor
Enstaka udda fat, färgbortfall, fat med spricka, smärre nagg