Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOPPAR, med fat, 4 st., porslin, delvis empire, förgylld dekor, delvis Meissen, en märkt AR, extra fat märkt Meissen
Färgbortfall, smärre nagg, hårsprickor
313153
2015-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här