Koppar med fat empire delvis Meissen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPPAR, med fat, 4 st., porslin, delvis empire, förgylld dekor, delvis Meissen, en märkt AR, extra fat märkt Meissen

Färgbortfall, smärre nagg, hårsprickor

313153

2015-05-27