Slagåsgevär
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGLÅSGEVÄR, franskt, 1700-tal, ändrat från flintlås, otydligt signerad och med spår av förgylld dekor, stock med graverade stålbeslag, kindstöd av stoppat läder, längd 117 cm
skador, kompletteringar
313202
2015-05-28