Taklampa sannolikt Alice Nordin
Klubbat för:
11 500 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
TAKARMATUR, jugend, sannolikt Böhlmarks och Alice Nordin, 4 ljuskällor, delvis förgylld stomme, frostad glaskupa, diameter ca 35, höjd ca 71 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
313204
Päivämäärä:
2015-05-27