Barton Lidice Benes

Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes
Barton Lidice Benes

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BARTON LIDICE BENES (USA,1942-2012): "Mummies - Rabbit and Rat", signerad och daterad Barton Lidice Benes 1983, blandteknik, monterad i låda, 62x82 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery Auction No 249 17/2-04

313218

2015-05-27