Wilhelm von Gegerfeldt

Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt
Wilhelm von Gegerfeldt

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT(1844-1920): Gårdsmotiv med figur, signerad W. v. Gegerfeldt, olja på duk, 45x36 cm

313220

2015-05-27