Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Barnporträtthuvud signerad och daterad Gösta Almgren 1934, patinerad gips, total höjd inklusive sockel ca 31 cm
Retuscher, slitage
313264
2015-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här