Gösta Almgren

Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren
Gösta Almgren

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA ALMGREN (1888-1954): Barnporträtthuvud signerad och daterad Gösta Almgren 1934, patinerad gips, total höjd inklusive sockel ca 31 cm

Retuscher, slitage

313264

2015-05-28