Ulrica Hydman Vallien färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad 153/1500, färglitografi, motivmått ca 55x40 cm

313271

2015-05-28