Kjell Rosén oljemålning

Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning
Kjell Rosén oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJELL ROSÉN (1909-1982): Fiskeläge, signerad och daterad Rosén -62, olja på duk, 35 x 49 cm

313276

2015-05-28