Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BORDSPENDYL, 1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld metall, höjd inkl. kupa i glas 47 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, skador, saknar nyckel, ej tillhörande glaskupa

313280

2015-05-28