Klubbat för:
1 100 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSPENDYL, 1800-tal, vitemaljerad urtavla med romerska siffror, förgylld metall, höjd inkl. kupa i glas 47 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, skador, saknar nyckel, ej tillhörande glaskupa
313280
2015-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner