Fåtöljer Dux

Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux
Fåtöljer Dux

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUX, fåtöljer, 2 st, 1900-talets andra hälft, stommar i bok, karmar i skinn, klädsel i beige canvas

Bruksslitage

313288

2015-05-28