Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DUX, fåtöljer, 2 st, 1900-talets andra hälft, stommar i bok, karmar i skinn, klädsel i beige canvas
Bruksslitage
313288
2015-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här