Henri Sert pastell

Henri Sert pastell
Henri Sert pastell
Henri Sert pastell
Henri Sert pastell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HENRI SERT (Frankrike 1934-1964): Figur, signerad och daterad H Sert -60, pastell, ca 42 x 24 cm

313292

2015-05-28