Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
NIKOLAUS KOFFLER (1773-1848): Pastoralt landskap med figurer, signerad och daterad 1827, blandteknik, ca 38 x 57 cm
313298
2015-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här