KG NILSSON - olja

KG NILSSON - olja
KG NILSSON - olja
KG NILSSON - olja
KG NILSSON - olja
KG NILSSON - olja
KG NILSSON - olja

Klubbat för:

16 000 SEK

20 000 SEK

KG NILSSON (född 1942): En ö i Söderhavet, signerad och daterad KG Nilsson 2006, olja och screentryck på pannå, 100 x 100 cm.

313300

2015-05-28