Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): Stockholms inlopp, signerad Ax Peter 1926, olja på pannå, ca 48 x 60 cm

313301

2015-05-28