Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL AXEL HEDELIN (1861-1894): Ballongförsäljaren signerad C Hedelin 1885, akvarell, CA 54 X 24 CM
Gulnad
313303
2015-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här