Kina Skåp

Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp
Kina Skåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1900-tal, kinesisk typ, svart samt rödbemålat, beslag i mässing, förgylld dekor av bl a figurscener samt lotusblommor, höjd 159, 94,5x46 cm

Slitage, nyckel saknas

313322

2015-05-28