Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-tal, kinesisk typ, svart samt rödbemålat, beslag i mässing, förgylld dekor av bl a figurscener samt lotusblommor, höjd 159, 94,5x46 cm
Slitage, nyckel saknas
313322
2015-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här