Cuno Amiet färglitografi

Cuno Amiet färglitografi
Cuno Amiet färglitografi
Cuno Amiet färglitografi
Cuno Amiet färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CUNO AMIET (1868-1961): Sunset in a snowy landscape (Sonnenuntergang in Schneelandschaft), färglitografi, 1950, signerad och numrerad C. Amiet 165/200, 34x52 cm

313349

2015-05-28