Hans Erni litografi

Hans Erni litografi
Hans Erni litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS ERNI (Schweiz, 1909-2015): Naken kvinna, signerad med vit penna, numrerad 1??/300, litografi, 37x55 cm

313393

2015-05-28