Skänk gustaviansk stil

Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil
Skänk gustaviansk stil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNK, gustaviansk stil, 1800-tal, bemålad, med profilerad sarg och dörrar med räfflor, höjd ca 132, 120x44 cm

Senare bemålning, senare beslag, slitage

313414

2015-05-29