Sänggavel i gustaviansk stil

Sänggavel i gustaviansk stil
Sänggavel i gustaviansk stil
Sänggavel i gustaviansk stil
Sänggavel i gustaviansk stil
Sänggavel i gustaviansk stil
Sänggavel i gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGSTOMME, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft, träskuren dekor, med vadderade och klädda gavlar, bäddmått ca 195x110 cm

Slitage, omklädda gavlar

313416

2015-05-29