Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROJ FRIBERG (2), PETTER ZENNSTRÖM (1), Friberg signerade RF -84 58,143/300, litografi, 44x57 cm, Zennström signerad 1975, 65/160, träsnitt, oramade
313417
2015-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här