Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954): Virve, signerad och daterad E Wiiralt 1943, torrnål, ca 34 x 32 cm

Ej examinerad ur ram

313421

2015-05-29